• 606 888 315
  • Po-Pá 10-17 hod
info@toptrika.cz

NONSTOP Osobní odběr: Čerpací stanice KM-Prona

Průmyslová 12, Praha 10, 102 00, mapa

Objednat potisk

Spolupráce

Máte zajímavý obsah či sdělení, které byste rádi šířili mezi lidi skrze vlastní trička s potiskem? Pak vám rádi zajistíme kompletní výrobu potištěných triček včetně dodání koncovým zákazníkům. Vy se tak budete moci věnovat pouze online prodeji přes svůj e-shop a tomu, co vás baví nejvíce. Tedy tvorbě vkusných a nápaditých obrázků na trička.

Jak to funguje?

  1. Koncový zákazník si objedná tričko ve vašem e-shopu. Zaplatí vám ho buď předem, nebo si zvolí dobírku.
  2. Vy zadáte objednávku do našeho systému.
  3. My tričko vyrobíme a odešleme prostřednictvím Zásilkovny přímo koncovému zákazníkovi. (Případně můžeme trička poslat přímo k vám a vy si je rozposíláte svým zákazníkům.)
  4. Peníze z vybrané dobírky pošle Zásilkovna přímo na váš bankovní účet.

 

Jaký je smysl služby a pro koho je určena?

Chceme podporovat ty, které baví vytvářet vkusné a hezké obrázky, které jsou nositeli určitého sdělení a líbí se ostatním lidem. Ať už jste grafik, umělec, člen nějaké komunity či nezisková organizace, pomůžeme vám s růstem vašeho e-shopu a šíření vaší dobré myšlenky. Naše služba je nastavena tak, aby finančně velmi dobře podporovala vaší činnost.

Kam směřujeme?

S e-shopaři spolupracujeme již od roku 2013. Od té doby jsme obsluhovali desítky internetových obchodů a máme díky tomu bohaté zkušenosti. Počínaje rokem 2018 startujeme novou generaci tohoto projektu, který má o dost větší ambice a svým konceptem je v ČR naprosto jedinečný. V budoucnu chceme do našeho systému přidávat mimo triček i mnoho dalších produktů pro potisk, maximálně zjednodušit náš systém a pomáhat vám tak s vaším růstem.

Manuál s kompletními informacemi o spolupráci a cenách si nechte poslat na e-mail skrze formulář níže.

P.S. Pokud nemůžete nebo nechcete provozovat svůj vlastní internetový obchod, ba dokonce nejste grafik, ale máte nápad, tak i pro vás připravujeme řešení. Napište mi prosím na můj e-mail kovanda@toptrika.cz Děkuji. Jan Kovanda, zakladatel