info@toptrika.cz

NONSTOP Osobní odběr: Čerpací stanice KM-Prona

Průmyslová 12, Praha 10 Hostivař, 102 00, mapa

Objednat potisk

Spolupráce

Máte zajímavý obsah či sdělení, které byste rádi šířili mezi lidi skrze vlastní trička s potiskem? Pak vám rádi zajistíme kompletní výrobu potištěných triček včetně dodání koncovým zákazníkům. Vy se tak budete moci věnovat pouze online prodeji přes svůj e-shop a tomu, co vás baví nejvíce. Tedy tvorbě vkusných a nápaditých obrázků na trička.

Jak to funguje?

  1. Koncový zákazník si objedná tričko ve vašem e-shopu. Zaplatí vám ho buď předem, nebo si zvolí dobírku.
  2. Vy zadáte objednávku do našeho systému.
  3. My tričko vyrobíme a odešleme prostřednictvím Zásilkovny přímo koncovému zákazníkovi. (Případně můžeme trička poslat přímo k vám a vy si je rozposíláte svým zákazníkům.)
  4. Peníze z vybrané dobírky pošle Zásilkovna přímo na váš bankovní účet.

 

Manuál s kompletními informacemi o spolupráci a cenách si nechte poslat na e-mail skrze formulář níže.

Jaký je smysl služby a pro koho je určena?

Chceme podporovat ty, které baví vytvářet vkusné a hezké obrázky, které jsou nositeli určitého sdělení a líbí se ostatním lidem. Ať už jste grafik, umělec, člen nějaké komunity či nezisková organizace, pomůžeme vám s růstem vašeho e-shopu a šíření vaší dobré myšlenky. Naše služba je nastavena tak, aby finančně velmi dobře podporovala vaší činnost.

Kam směřujeme?

S e-shopaři spolupracujeme již od roku 2013. Od té doby jsme obsluhovali desítky internetových obchodů a máme díky tomu bohaté zkušenosti. Počínaje rokem 2018 startujeme novou generaci tohoto projektu, který má o dost větší ambice a svým konceptem je v ČR naprosto jedinečný. V budoucnu chceme do našeho systému přidávat mimo triček i mnoho dalších produktů pro potisk, maximálně zjednodušit náš systém a pomáhat vám tak s vaším růstem.

Manuál s kompletními informacemi o spolupráci a cenách si nechte poslat na e-mail skrze formulář níže.

Co o nás říká majitel e-shopu triko4all.org, pan Miroslav Kratochvíl:

S firmou Toptrika.cz spolupracujeme jižž od roku 2013. Na tuto firmu, konkrétně na majitele pana Kovandu, nemůžžeme říct ani jedno špatné slovo, ba naopak. Pan Kovanda je velmi vstřícný, ochotný a snažží se Vám v rámci svých možžností vyhovět. Je to opravdový profesionál ve svém oboru. Co se týče potisku, tak takt龞 naprostá spokojenost. Potisky jsou kvalitní a bezproblémové. Trika s potisky, které jsme u firmy Toptrika.cz tiskly jako jedny z prvních kusů, stále držží. Dále textil, který tato skvělá firma použžívá, je dle našeho názoru top. Naši zákazníci si tento textil chválí a jsou spokojeni. Toptrika.cz doporučujeme kažždému, kdo má rád kvalitu. Jsme rádi, žže můžžeme s touto firmou spolupracovat a hlavně pak s panem Kovandou, kterému tímto děkujeme za jeho skvělý přístup.