• 606 888 315
  • Po-Pá 10-17 hod
info@toptrika.cz

NONSTOP Osobní odběr: Čerpací stanice KM-Prona

Průmyslová 12, Praha 10 Hostivař, 102 00, mapa

Objednat potisk

100 triček pro Českou televizi

  • Doba výroby: 2 dny
  • Počet kusů: 100 triček
  • Klient: Česká televize, studio Brno

Situace

Manažerka marketingu a komunikace České televize, nás oslovila s požadavkem natisknout 100 kusů černých triček pro propagační akci seriálu Labyrint, za kterým stojí brněnské studio České televize. Na výrobu se hodně spěchalo.

Postup

Nejprve jsme řešili možnosti tisku a kalkulaci. Poté jsme ještě společně s klientovým grafikem ladili obrázek, který se na trička tiskl.

Podle našich zkušeností jsme navrhli drobné změny v grafice, aby výsledné tričko vypadalo co nejlépe. Před samotnou výrobou klient obdržel grafický návrh, jak bude tričko vypadat, aby ho schválil.


Grafický návrh trička, který zasíláme klientům, aby ho odsouhlasili před samotnou výrobou.

 

Reagovali jsme tedy na e-maily okamžitě, byli k dispozici na telefonu, a během jednoho odpoledne jsme vyřešili všechny detaily objednávky.

Vzhledem k počtu triček jsme se raději dohodli na časové rezervě, a termín výroby tak stanovili na 3 pracovní dny, abychom byli schopni 100% dostát našemu závazku. Trička jsme nakonec měli hotová už za 2 dny, a ihned jsme je odeslali do Brna do České televize.

Výsledná podoba trička s potiskem Labyrint II.

Výsledek

Klient nám potvrdil přijetí balíčku a napsal nám, že výsledek naší práce se mu líbí. I my děkujeme České televizi za projevenou důvěru v naše schopnosti, a příjemné jednání během řešení objednávky.

Doplněno: Na základě dobré zkušenosti se na nás Česká televize obrátila i následující rok se zakázkou 150 ks triček s motivem Labyrint III.

Česká televize Labyrint III

150 ks triček s potiskem Labyrint III pro ČT.

Česká televize Labyrint III

Detail potisku trička Labyrint III pro ČT.

Chcete spolehlivý potisk? PŘEJÍT DO E-SHOPU