info@toptrika.cz

NONSTOP Osobní odběr: Čerpací stanice KM-Prona

Průmyslová 12, Praha 10 Hostivař, 102 00, mapa

Objednat potisk

Hodnocení

Jednou větou
"S přístupem a službami této firmy jsme moc spokojeni a stejně tak i s tričky, na kterých potisk stále drží i po několika praních." Slávka Betáková, HR manažerka, Joyful Craftsmen s.r.o.
"Komunikace byla naprosto bezproblémová, rychlá a hlavně vstřícná. Spolupráci vřele doporučuji." Eva Hanzelková, P-lab a.s., e-shop s vybavením pro laboratoře
"Líbil se nám dobrý výběr triček a rychlost výroby a doručení. Pro příští nákup zvolíme opět toptrika.cz" Ing.Vladimír Charvát, Jednatel, iQuest s.r.o.
"Cenová přístupnost, rychlá výroba. Můžeme jedině doporučit." Lucie Řezková, Marketing & PR Manager, Zoomla s.r.o
"Se samotnými polokošilemi jsme moc spokojení, a již jsme doobjednali několik dalších kusů pro naše nové, ale i současné zaměstnance." Martin Balák, Vývojář, Applifting s.r.o.
"TOPtrika jsme si vybrali především proto, že jsme zde již dříve realizovali menší zakázku a byli jsme spokojeni jak s přístupem, rychlostí výroby, tak kvalitou." Ing. Vladimír Smitka, Sítě a vývoj, Lynt services s.r.o.

Většina zákazníků na výrobu spěchala, někdo tiskl 100 triček, jinému jich stačilo pět. Všechny však spojovalo jedno - potřebovali precizní výsledek. A ten od nás dostali.

Lucie Řezková, Marketing & PR Manager, Zoomla s.r.o

“Když jsme hledali výrobce, který by nám vytvořil firemní trička z kvalitního materiálu za super cenu pro náš team, tak Toptrika.cz pro nás byla jasná volba. Materiál je kvalitní, černá trička byla již několikrát praná, má stále stejnou barvu, drží tvar, logo nevybledlo a ani se praním nepoškodilo. Cenová přístupnost, rychlá výroba. Můžeme jedině doporučit.”

Lucie Řezková, Marketing & PR Manager, Zoomla s.r.o
Slávka Betáková, HR manažerka, Joyful Craftsmen s.r.o.

"Pro příležitost dvouletého výročí naší firmy jsme si nechali udělat trička, která dodnes nosíme i na různé eventy či situace, kde se potřebujeme sladit jako tým. Původní dodavatel nám trička bohužel nedodal, a tak jsme narychlo hledali jiné řešení. Na internetu jsme našli firmu Toptrika, která nás zaujala rychlostí výroby a možností objednávky v nižším počtu kusů. Příjemná je i možnost zadat objednávku přes e-shop, kde jsem si snadno ověřila cenu a termín dodání. S přístupem a službami této firmy jsme moc spokojeni a stejně tak i s tričky, na kterých potisk stále drží i po několika praních."

Slávka Betáková, HR manažerka, Joyful Craftsmen s.r.o.
Ing. Vladimír Smitka, Sítě a vývoj, Lynt services s.r.o.

"U společnosti TOPtrika jsme si nechávali vyrobit firemní trička pro naše zaměstnance. Oceňuji velmi profesionální přístup k zákazníkovi - sami jsme přesně nevěděli co chceme, požadovali jsme co nejvyšší kvalitu a stále jsme zadání upravovali - přesto nám pan Kovanda vyšel vstříc, ve všem poradil, nebo předvedl na vzorku. TOPtrika jsme si vybrali především proto, že jsme zde již dříve realizovali menší zakázku a byli jsme spokojeni jak s přístupem, rychlostí výroby, tak kvalitou."

Ing. Vladimír Smitka, Sítě a vývoj, Lynt services s.r.o.
Eva Hanzelková, Marketing manager, P-LAB a. s.

"Na veletrh laboratorní techniky LABOREXPO jsem potřebovala trička s potiskem, ve předu s logem firmy a nápisem, popřípadě i nápisem vzadu. Myšlenka vznikla přibližně 14 dní před výstavou, takže jsem neměla moc času. Na internetu jsem našla firmu Toptrika, online zadala požadavek, proběhly korektury a tradá... Trika jsem pár dní před výstavou měla v kanceláři. Komunikace byla naprosto bezproblémová, rychlá a hlavně vstřícná. Spolupráci vřele doporučuji."

Eva Hanzelková, Marketing manager, P-LAB a. s.
Ing.Vladimír Charvát, Jednatel, iQuest s.r.o.

"Na serveru TOPtrika jsme si objednali firemní trika, které jsme rozdali jednak interně, jednak i našim klientům. Líbil se nám dobrý výběr triček a rychlost výroby a doručení. Pro příští nákup zvolíme opět toptrika.cz"

Ing.Vladimír Charvát, Jednatel, iQuest s.r.o.
Martin Balák, Vývojář, Applifting s.r.o.

"Na firmu Toptrika jsme narazili na internetu. Z oslovených dodavatelů reagovali jako první, a zároveň byli schopni jako jediní dodat potištěný textil v termínu, kdy jsme ho potřebovali. Na spolupráci se mi líbila především pohodlnost celého procesu a rychlost komunikace. Oceňuji, že jsem mohl objednávku zadat pouze přes telefon a e-mail, a nazpět mi byl zaslán přehledný souhrn objednávky v e-shopu s odkazem na platební bránu. Se samotnými polokošilemi jsme moc spokojení, a již jsme doobjednali několik dalších kusů pro naše nové, ale i současné zaměstnance. Nosíme je na konference, schůzky, ale i jen tak v kanceláři."

Martin Balák, Vývojář, Applifting s.r.o.
Kateřina Zapletalová, Jednatel, Šumava de Lourdes s.r.o.

"Firmu TopTrika jsem si vybrala na doporučení známého a také proto, že bylo možné se osobně podívat na kvalitu triček. Objednávku jsem udělala na místě ve vzorkovně což mi také vyhovovalo. Myslím, že to bylo rychlejší než kdybych objednávala on-line. Objednávala jsem trika v různých velikostech včetně dětských a tak bylo třeba upravit velikost loga a nápisu vzhledem k celkové velikosti. S tím mi také pomohla slečna ve vzorkovně, samotnou by mne asi nenapadlo, že je vhodné velikost potisku přizpůsobit. Celkově jsem byla s přístupem, kvalitou i rychlostí dodání spokojená. Pouze jedna velikost dámských triček byla o něco menší než ve vzorkovně."

Kateřina Zapletalová, Jednatel, Šumava de Lourdes s.r.o.