• 606 888 315
  • Po-Pá 10-17 hod
info@toptrika.cz

NONSTOP Osobní odběr: Čerpací stanice KM-Prona

Průmyslová 12, Praha 10, 102 00, mapa

Objednat potisk

Časté dotazy

V této sekci najdete soupis otázek, které nám zákazníci nejčastěji pokládají.

Mohu vám dodat k potisku vlastní textil?

Na zákazníkem dodaný textil netiskneme. U námi neozkoušeného textilu netušíme, jak se v chemickém procesu tisku zachová, a může dojít k jeho nenávratnému poškození.

V čem je výhoda digitálního potisku textilu?

Oproti nejčastěji používané metodě sítotisku umí náš přímý digitální potisk dělat plnobarevné obrázky (např. i fotografie) a to již od 1 ks textilu. Výroba je také velmi rychlá, a to v řádu dní či dokonce hodin. Na sítotisk budete čekat obvykle 7-14 dní.

Je nutné uhradit objednávku předem?

Ano. Jedná se totiž o zakázkovou výrobu, a potištěný textil již nebudeme moci v případě nutnosti prodat nikomu jinému. Ze stejného důvodu nelze zboží vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu.

Mohu vám poslat objednávku e-mailem?

Pokud vám nevyhovuje náš e-shop, můžeme společně samozřejmě vyřešit objednávku přes e-mail. Počítejte ale prosím s tím, že se vyřizování celé objednávky výrazně zpomalí. Pokud spěcháte, tak jednoznačně doporučujeme e-shop.

Kolik praní potisk vydrží?

Potisk na textilu vydrží minimálně půl roku při dodržování správného postupu praní (viz o potisku a textilu). V praxi však vydrží déle, v závislosti na zacházení. Pokud by se vám potisk sepral hned po prvním praní, jedná se o chybu. Dejte nám prosím ihned vědět a my zajistíme nápravu.

Jaký je digitální potisk na omak?

U bílých triček je inkoust vpitý do vláken a není rukou vůbec cítit. U tmavých a barevných triček je potisk lehce vystouplý a lze ho cítit hmatem. Je to proto, že se obrázek tiskne nejprve pouze bílou podkladovou barvou, aby lépe vynikl, a teprve poté se tiskne barevně.

Lze potisknout úplně celé tričko?

Při tisku jsme omezeni tiskovým formátem 35×40 cm. Neumíme tedy potisknout celé tričko jako texturu, ani nezvládneme neobvyklé přechody jako přes bok apod.